قابل توجه هموطنان عزیز کسانی که تمایل به انتشار اخبار، تصاویر و ... نایاب در وبسایت ایرانیان تایلند را دارند می توانند با پشتیبانی سایت از این لینک در تماس باشند.
Blue Grey Red

تیم ملی ایران فینالیست شد/ دیدار با چین برای قهرمانی

    تاریخ ایجاد مطلب :مهر 07, 1390
مجموعه : ورزشی ایران    

تیم ملی والیبال ایران با غلبه بر کره جنوبی برای دومین دوره متوالی به دیدار نهایی مسابقات قهرمانی مردان آسیا صعود کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، دومین دیدار مرحله نیمه نهایی مسابقات قهرمانی آسیا امشب در سالن 12 هزار نفری آزادی میان دو تیم ایران و کره جنوبی برگزار شد . شاگردان خولیو ولاسکو در گیم اول این بازی شکست خوردند تا سرانجام پس از چند پیروزی قاطعانه طعم شکست در این رقابت ها را تجربه کنند اما آنها در سه گیم بعدی پیروز میدان شدند تا در نهایت با نتیجه سه بر یک جواز صعود به دیدار نهایی این دوره از رقابت ها را کسب کنند. نتیجه کامل دیدار تیم های ملی والیبال ایران و کره جنوبی به این شرح است:

* ایران  3 - کره جنوبی یک
(21 بر 25)، ( 25 بر 23)، (25بر 14) و ( 25-14)

در دیداری که کره ای ها بازیکنان ایران را تحت تاثیر حملات سرعتی و همیشگی خود قرار داده و با جا گذاشتن دفاع ایران آن را با پیروزی در گیم اول آغاز کردند، این تیم کشورمان بود که با بازگشت به موقع به دفاع و استفاده بهتر از موقعیت های بدست آمده در حمله  موفق شد جریان بازی را بدست بگیرد.

بازیکنان ایران که در گیم اول سازمان دفاعی افسارگسیخته ای داشتند از گیم دوم به بعد از برتری قدی خود به خوبی استفاده کرده و  سرعت حمله حریف را از کار انداختند و در مقابل به لطف بازی خوبی بازیکنانی مانند حمزه زرینی،  علیرضا نادی و ... و آسیب پذیر کردن دفاع کره موفق شدند این تیم را در سه گیم متوالی شکست دهند.

در دیدار امشب تیم های ایران و کره جنوبی هر بار که تیم کشورمان سازمان دفاعی خوبی به خود گرفت موفق می شد از حریف امتیاز لازم برای نزدیک شدن به پیروزی را بگیرد.

این پنجمین پیروزی تیم ملی والیبال ایران برابر کره جنوبی در طول تاریخ دیدارهای این دو تیم بود. پیش از این تیم ملی والیبال ایران 27 بار در قالب بازی های آسیایی، جام ملت های آسیا و رقابت های انتخابی المپیک با کره جنوبی روبرو شده بود اما فقط در چهار دیدار موفق به کسب پیروزی شده بود. اولین تقابل ایران و کره جنوبی در بازی های آسیایی 1966 بانکوک انجام شد اما تیم ایران اولین پیروزی خود را در جریان مسابقات انتخابی المپیک آتن و با مربیگری "پارک کی وون" بدست آورده  بود.

تیم ملی والیبال ایران با پیروزی در دیدار امشب برای دومین بار در طول ادوار مختلف شرکت در رقابت های قهرمانی آسیا موفق به کسب جواز حضور در فینال شد.

تیم ایران دو سال پیش با هدایت حسین معدنی و با شکست همین تیم کره جنوبی موفق شده بود در مانیل فیلیپین برای نخستین بار فینالیست شود اما در دیدار نهایی مغلوب ژاپن شد. بدین ترتیب تیم ملی ایران روز پنجشنبه برای کسب نخستین قهرمانی خود در رقابت های جام ملت های آسیا به مصاف چین می رود.

چین امروز با شکست دادن استرالیا به دیدار نهایی صعود کرد.

سرمایه گذاری

مشاوره سرمایه گذاری تایلند

مشاوره سرمایه گذاری تایلند

جزء آن دسته از کشورهائی است که به خاطر رشد سریع اقتصاد...

21 August 2011 ادامه مطلب...
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

خدمات ویزا

مشاوره و اخذ انواع ویزا تایلند

مشاوره و اخذ انواع ویزا تایلند

به طور معمول شما می توانید جهت اخذ ویزای توریستی 60 روزه...

25 January 2011 ادامه مطلب...
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

آموزش

مشاوره و اخذ پذیرش تحصیلی

مشاوره و اخذ پذیرش تحصیلی

تحصیل در یک کلام یک سرمایه گذاریست بدین معنا که دانشجو...

25 January 2011 ادامه مطلب...
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

ثبت شرکت

مشاوره تجارت و ثبت شرکت تایلند

مشاوره تجارت و ثبت شرکت تایلند

ساختار شرکت محدود در تایلند مشابه با ساختار شرکت با...

21 August 2011 ادامه مطلب...
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com