قابل توجه هموطنان عزیز کسانی که تمایل به انتشار اخبار، تصاویر و ... نایاب در وبسایت ایرانیان تایلند را دارند می توانند با پشتیبانی سایت از این لینک در تماس باشند.
Blue Grey Red

حرکت جالب تایلندی‌ها در تمرین استقلال

    تاریخ ایجاد مطلب :مرداد 29, 1392
مجموعه : ورزشی    

حرکت جالب تایلندی‌ها در تمرین استقلالتمرین تیم فوتبال استقلال در حالی که قرار بود از ساعت 19:00 آغاز شود، 30 دقیقه زودتر انجام شد و آبی‌پوشان از ساعت 18:30 تاکتیکی خود را پی‌گیری کردند. قبل از آغاز تمرین امروز تیم بوریرام تایلند تمرینات خود را در کمپ زنده‌یاد حجازی پیگیری کرد و نکته جالب اینجا بود که از ورود تماشاگران و خبرنگاران به محل تمرین این تیم جلوگیری شد.

یکی از نکات قابل توجه تمرین امروز تیم تایلندی نظافت بازیکنان و کادر فنی این تیم بود. این تیم بعد از پایان تمرین خود تمام زمین چمن را کنترل کرد و حتی یک بطری آب معدنی هم در زمین تمرین استقلال باقی نگذاشت. این حرکت تایلندی‌ها مشابه حرکتی بود که تماشاگران کره‌ای در بازی با ایران انجام داده و به هنگام خروج از ورزشگاه تمام زباله‌های خود را جمع کرده و به داخل سطل‌های زباله ریختند.

― دوربین برنامه 20:30 با حضور در محل تمرین آبی‌پوشان با امیر قلعه‌نویی و دیگر بازیکنان این تیم به گفت‌وگو پرداخت.

― آندرانیک تیموریان که به دلیل آسیب‌دیدگی دیدار روز چهارشنبه را از دست داده است امروز در محل تمرین آبی‌پوشان شرکت کرد.

وی به محض حضور در تمرین با قلعه‌نویی صحبت کرد و با دیگر بازیکنان استقلال نیز شوخی می‌کرد. تیموریان پس از 30 دقیقه حضور در زمین ورزشگاه را ترک کرد.

― امیرحسین صادقی قبل از آنکه دوربین واحد مرکزی خبر با سرمربی استقلال صحبت کند با شوت به سمت دوربین می‌زد و با خبرنگار 20:30 شوخی می‌کرد.

― گوران لاوره هافبک صربستانی استقلال بعد از چند روز غیبت در تمرین آبی‌پوشان شرکت کرد. این بازیکن در کارهای ابتدایی تاکتیکی تیمش حضور داشت و سپس زیر نظر دکتر حاج‌قاسم به تمرینات اختصاصی پرداخت.

― در ابتدای تمرین سرمربی تیم استقلال بازیکنان را دور هم جمع کرد و باز هم به آنها تأکید داشت که تمام تمرکزشان را روی دیدار مقابل حریف تایلندی بگذارند. قلعه‌نویی از بازیکنان خواست تا با جدیت در تمرین امروز که آخرین تمرین سنگین تاکتیکی محسوب می‌شود، شرکت کنند و باید در دیدار روز چهارشنبه طوری عمل کنند که کار به بازی برگشت نکشد.

― دویدن دور زمین، گرم کردن بدن‌ها، انجام حرکات ترکیبی و ارسال از جناحین برنامه‌های تاکتیکی آبی‌پوشان را تشکیل می‌داد. در اواخر تمرین که اصلی‌ترین برنامه‌های تاکتیکی استقلال انجام می‌شود، قلعه‌نویی از تماشاگران خواست تا کمپ استقلال را ترک کنند که هواداران این تیم بعد از تشویق سرمربی آبی‌پوشان این کار را انجام دادند.

― پسر جواد زرینچه باز هم مثل روز گذشته در تمرین امروز آبی‌پوشان حضور داشت.

― منصور پورحیدری، بیانی و میرشاد ماجدی از حاضرین تمرین امروز استقلال بودند.

― قرار است بازیکنان تیم استقلال فردا از ساعت 13:00 اردوی پیش از بازی مقابل حریف تایلندی را برگزار کنند.

میرشاد ماجدی سرپرست تیم استقلال در این ارتباط به خبرنگار فارس گفت: شب گذشته با قلعه‌نویی صحبت کردم و بعد از پایان تمرین مقرر شد که از امشب به اردو برویم ولی صبح امروز قلعه‌نویی با اعضای کادر پزشکی صحبت کرد و مقرر شد که اردوی پیش از بازی را از فردا برگزار کنیم.

― آبی‌پوشان فردا آخرین تمرین خود را در زمین اصلی ورزشگاه آزادی برگزار خواهند کرد و روز چهارشنبه در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در دور رفت به مصاف نماینده تایلند خواهند رفت.

منبع: پارس


اخبار جدید مربوط به این بخش
اخبار قدیمی مربوط به این بخش

www.iranianthailand.com

سرمایه گذاری

مشاوره سرمایه گذاری تایلند

مشاوره سرمایه گذاری تایلند

جزء آن دسته از کشورهائی است که به خاطر رشد سریع اقتصاد...

21 August 2011 ادامه مطلب...
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

خدمات ویزا

مشاوره و اخذ انواع ویزا تایلند

مشاوره و اخذ انواع ویزا تایلند

به طور معمول شما می توانید جهت اخذ ویزای توریستی 60 روزه...

25 January 2011 ادامه مطلب...
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

آموزش

مشاوره و اخذ پذیرش تحصیلی

مشاوره و اخذ پذیرش تحصیلی

تحصیل در یک کلام یک سرمایه گذاریست بدین معنا که دانشجو...

25 January 2011 ادامه مطلب...
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

ثبت شرکت

مشاوره تجارت و ثبت شرکت تایلند

مشاوره تجارت و ثبت شرکت تایلند

ساختار شرکت محدود در تایلند مشابه با ساختار شرکت با...

21 August 2011 ادامه مطلب...
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com