قابل توجه هموطنان عزیز کسانی که تمایل به انتشار اخبار، تصاویر و ... نایاب در وبسایت ایرانیان تایلند را دارند می توانند با پشتیبانی سایت از این لینک در تماس باشند.
Blue Grey Red

مشاوره و اخذ پذیرش تحصیلی

    تاریخ ایجاد مطلب :بهمن 06, 1389
مجموعه : تحصیل    

 

  • گروه تحصیلی آسیا

 


تحصیل در یک کلام یک سرمایه گذاری است، بدین معنا که دانشجو و خانواده وی با صرف هزینه های گوناگون مادی و معنوی تلاش خود را برای ساختن آینده ای بهتر و روشن تر معطوف ساخته اند. پس عقلانی تر آن است که در این راه، کشورها و دانشگاه هایی را انتخاب نماییم که در مقابل میزان سرمایه گذاری امکانات مطلوبی را ارائه نمایند. واقعیت این است که در اکثر رشته های دانشگاهی اگر هزار دانشگاه ممتاز وجود داشته باشد نهصد دانشگاه اول در آمریکا هستند. با توجه به شرایط ناعادلانه ای که از طرف دولت آمریکا علیه ایران تحمیل شده، در حال حاضر امکان دسترسی به این دانشگاه ها برای دانشجویان امکان پذیر نمی باشد. دانشگاه های کشورهای پیشرفته نیز آنقدر پرهزینه و گران است که برای اکثر خانواده ها مقرون به صرفه نیست. مانند تحصیل در انگلستان که سالانه حدود سی میلیون تومان هزینه دارد و تامین آن تنها برای بخش کوچکی از جامعه امکان پذیر است. 

 

پس به ناچار باید در حد امکانات و توانائی های خود تصمیم بگیریم. یک مساله بسیار مهم پیدا کردن دانشگاه انگلیسی زبان است چون در این صورت شما به آخرین مباحث روز دست یافته وهمیشه هم به روز می مانید و امکان کار و فعالیت و زندگی را نیز در یک محیط جهانی بدست می آوریم. نکته دیگر انجام تحصیل به صورت تمام وقت است، دنبال تحصیل مکاتبه ای نباشید چون اکثرا از محتوای علمی بی بهره اند و از همه بدتر اینکه با تحصیل مکاتبه ای از تجربه پربار دوران دانشجوئی در یک کشور خارجی محروم می مانید.
کشور تایلند در چند ساله گذشته بسیار پیشرفت کرده و بخصوص در زمینه فناوری اطلاعات در حال تلاش به سطح استاندارد جهانی می باشد. سرعت پیشرفت و آهنگ توسعه این کشور در امر آموزش عالی کاملا چشمگیر است. هزینه های تحصیلی و زندگی و شهریه دانشگاه های تایلند هم در مقایسه با کشورهای همطراز خود مثل ( مالزی – هند – سنگاپور و ....) بسیار کمتر و قابل ملاحظه می باشد. گروه تحصیلی آسیا با آگاهی از شرایط تحصیلی دانشجویان محترم و بررسی های لازم، بهترین دانشگاه بین المللی را معرفی و اخذ پذیرش تحصیلی را انجام خواهند داد.

 

  • خدمات مشاوره و اخذ پذیرش تحصیلی Asia Universal Education Co., Ltd در تایلند:

مشاوره و اخذ پذیرش تحصیلی در دوره عمومی زبان انگلیسی، دوره های کارشناسی، دوره های کارشناسی ارشد، دوره های دکترا،  دوره های دانشگاهی آنلاین، دوره های آیلتس، دوره های تافل.

 

  • خدمات مشاوره اخذ ویزای تحصیلی تایلند:

  Asia Universal Education Co., Ltdبا همکاری وکلای مجربAsia Universal Group Co., Ltd خدمات مشاوره جهت اخذ ویزای دانشجویی، از جمله راهنمایی های قانونی در خصوص تکمیل فرم درخواست ویزا، اخذ نوبت تحویل مدارک به مراکز ویزا و سفارتخانه تایلند در سرتاسر دنیا را با بالاترین کیفیت ارائه می دهد.

 

  • خدمات مسکن دانشجوئی در تایلند:

Asia Universal Education Co., Ltd با همکاری Asia Universal Property آماده ارائه بهترین خدمات مسکونی برای دانشجویان ایرانی می باشد. تلاش ما تهیه مسکن مناسب با توجه به شرایط خاص فردی دانشجو است.

 

  • خدمات فرودگاهی در تایلند:

این خدمات شامل انتقال دانشجو به خوابگاه یا محل سکونت در بدو ورود به تایلند است. قبل از پرواز کلیه هماهنگی ها لازم از جمله ساعت پرواز و زمان رسیدن به فرودگاه با متقاضی تحصیل انجام خواهد شد.

 

  • خدمات تورهای تحصیلی:

شرکت Asia Universal Education Co., Ltd با استفاده از کادری مجرب زمینه آشنائی دانشجو را با شرایط زندگی در کشور تایلند را فراهم آورده و با برگزاری تورهای داخل شهری دانشجو را با شرایط زندگی در کشور تایلند آشنا خواهد نمود. به علاوه  بروشورهایی در خصوص سیستم حمل و نقل شهری و نقشه های شهر در اختیار دانشجو قرار داده خواهد شد.

 

  • افتتاح حساب بانکی:

یکی از دیگر خدمات ما راهنمایی و مساعدت های لازم دانشجو جهت افتتاح حساب بانکی درتایلند است.

 

  • راهنمائی جهت استفاده از خدمات تلفنی و اینترنتی در تایلند:

در صورت تمایل دانشجو به استفاده از خدمات اینترنتی (در صورتی که خوابگاه دانشجویی فاقد اینترنت باشد) کلیه راهنمائی های لازم جهت دریافت این سرویس ها از شرکت های ارائه کننده خدمات تلفنی و اینترنتی انجام خواهد.

 

  • مشاوره حقوقی:

مشاوره حقوقی و راهنمائی لازم دانشجو در طول دوره تحصیل در صورت مواجهه با مشکلات حقوقی توسط وکلای قانونی شرکت Asia Inter Law Co., Ltd در تایلند.

 

  • تمدید ویزای دانشجویی:

از دیگر خدمات ما ارسال و پیگیری درخواست تمدید ویزای دانشجویی توسط وکلای قانونی این مجموعه در         Asia Inter Law Co., Ltd  مستقر در تایلند

سرمایه گذاری

مشاوره سرمایه گذاری تایلند

مشاوره سرمایه گذاری تایلند

جزء آن دسته از کشورهائی است که به خاطر رشد سریع اقتصاد...

21 August 2011 ادامه مطلب...
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

خدمات ویزا

مشاوره و اخذ انواع ویزا تایلند

مشاوره و اخذ انواع ویزا تایلند

به طور معمول شما می توانید جهت اخذ ویزای توریستی 60 روزه...

25 January 2011 ادامه مطلب...
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

آموزش

مشاوره و اخذ پذیرش تحصیلی

مشاوره و اخذ پذیرش تحصیلی

تحصیل در یک کلام یک سرمایه گذاریست بدین معنا که دانشجو...

25 January 2011 ادامه مطلب...
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

ثبت شرکت

مشاوره تجارت و ثبت شرکت تایلند

مشاوره تجارت و ثبت شرکت تایلند

ساختار شرکت محدود در تایلند مشابه با ساختار شرکت با...

21 August 2011 ادامه مطلب...
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com