تبلیغات در وبسایت ایرانیان تایلند

وبسایت ایرانیان تایلند مورد اعتمادترین و پر ببینده‌ترین مرجع فارسی زبان ایرانیان مقیم تایلند است. ایرانیان تایلند منبع آخرین و مهمترین اخبار تایلند و تکمیل‌ترین مرجع معرفی جاذبه‌های تایلند است.

رقابت برای داشتن یک کسب و کار موفق در دنیای امروزی با پیچیدگی های بسیاری همراه است. برندها برای معرفی محصولات و خدمات خود، روش های متفاوتی را در یک رقابت فشرده آغاز کرده اند.

شما برای موفقیت برند خود چه راهی را انتخاب کرده اید؟

“ایرانیان تایلند” به عنوان یک رسانه تاثیرگذار و پرمخاطب فارسی زبان در تایلند، فرصت های بی نظیری را برایتان فراهم کرده است.

ایرانیان تایلند در حال حاضر ۳ نوع بسته تبلیغاتی را ارائه می دهد:
  1. رپورتاژ آگهی
  2. بنر تبلیغاتی
  3. آگهی‌‌های تبلیغاتی

شرایط رپورتاژ آگهی

رپورتاژ آگهی، مقاله‌ای تبلیغاتی است که شرکت‌ها برای معرفی محصول، سرویس یا دعوت از کاربران برای شرکت در یک کمپین خاص از آن استفاده می‌کنند. رپورتاژ آگهی همچون دیگر مقالات وبسایت در لیست مطالب و آرشیو سایت برای همیشه باقی می‌ماند و از این رو شما همواره ریفرال از وبسایت ایرانیان تایلند را خواهید داشت. ما مشتریان را راهنمایی می‌کنیم تا آگهی خود را به بهترین شکل ممکن نگارش کنند. همچنین رپورتاژ آگهی در پیک ترافیک روزانه منتشر می‌شود تا حداکثر مخاطب را جذب کند.

متن رپورتاژ آگهی توسط مشتری نگارش شده و ایرانیان تایلند تنها آن را ویرایش کرده و اشکالات نگارشی آن را رفع می‌کنیم. اما اگر مایل باشید که متن آگهی توسط تیم ایرانیان تایلند نگارش شود، این کار با هزینه‌ی اضافی قابل انجام است. در هر رپورتاژ آگهی حداکثر مجاز به استفاده از ۳ تصویر و ۳ لینک هستید اما در تعداد کلمات متن محدودیتی وجود ندارد، با این حال اگر در این موارد زیاده‌روی کنید بازخورد منفی خواهید گرفت. برای هر رپورتاژ آگهی حداقل یک تصویر در سایز ۱۶۰۰ در ۹۶۰ پیکسل نیاز است.

رزرو بنر تبلیغاتی

بنرهای تبلیغاتی ایرانیان تایلند در ابعاد استاندارد و در مکان مناسب و در دیدرس مخاطب قرار داده خواهد شد تا بهترین بازده را برای مشتری داشته‌ باشند. در صورت تمایل نسبت به رزرو بنرهای تبلیغات در وبسایت ایرانیان تایلند ابتدا موقعیت‌های مختلف را در این بخش مشاهده کرده و سپس از طریق فرم سمت چپ با ما در ارتباط باشید.

آگهی‌های تبلیغاتی

ما با راه‌اندازی سامانه خرید و فروش بدون واسطهٔ آنلاین و با پیاده سازی رابط کاربری ساده و در عین حال زیبا این شرایط را برای همه عزیزان فراهم کرده‌ایم تا در کمتر از ۵ دقیقه به صورت رایگان کسب و کار خود را در لیست آگهی‌های ایرانیان تایلند ثبت کنید. همچنین، با ایجاد «آگهی ویژه» با پرداخت مبلغ بسیار کم بهتر دیده خواهید شد و آگهی شما متفاوت و همیشه بالای آگهی های رایگان به نمایش در خواهد آمد. درج آگهی ویژه باعث می شود تا بازدیدکنندگان اعتماد بیشتری به آگهی شما کنند. زیرا درج آگهی ویژه به معنای آن است که آگهی دهنده از خدمات و کالای خود اطمینان کافی دارد و برای جلب نظر بازدیدکنندگان و مشتریان واقعی حاضر به پرداخت وجه آگهی خود شده است. برای ثبت آگهی خود اینجا کلیک کنید.

محتوای تولید شده در این رسانه محافظت می‌شود.