آلمان، تایلند را از فهرست کشورهای پرخطر خود حذف کرد

به اشتراک بگذارید:

به گفته سفارت تایلند در برلین، تایلند از فهرست کشورهای پرخطر کووید ۱۹ آلمان حذف شده است. مسافران به شرطی که به طور کامل با یکی از واکسن های تایید شده واکسینه شده باشند می‌توانند از تایلند بدون نیاز به قرنطینه وارد آلمان شوند. واکسن های پذیرفته شده عبارتند از، فایزر، مدرنا، آسترازنکا و واکسن تک دوز جانسون و جانسون.

شرایط ورود علاوه بر واکسینه شدن کامل، افرادی که از تایلند وارد کشور آلمان می‌شوند باید نتیجه منفی آزمایش پی سی آر و یا آزمایش آنتی ژن منفی که در عرض ۴۸ ساعت انجام شده است را ارائه دهند. مسافرانی که به کویید ۱۹ مبتلا شده و بهبود یافته اند مدرکی مبنی بر مثبت بودن نتیجه آزمایش پی سی آر که حداقل ۲۸ روز، یا شواهدی مبنی بر واکسینه شدن کامل با یک واکسن تایید شده حداقل ۱۴ روز قبل از ورود نشان دهند.

مسافرانی که از تایلند عازم آلمان هستند باید دلیل ضروری و معتبری برای سفر خود ارائه دهند. با این حال، برای اتباع تایلندی که تابعیت آلمانی نیز دارند، کسانی که خانه یا اعضای خانواده در آلمان یا سایر نقاط اتحادیه اروپا دارند، و افرادی که حداقل ۱۴ روز قبل از ورودشان به طور کامل با واکسن تایید شده واکسینه شده اند، استثنا قائل می شوند. همچنین افرادی که به طور کامل از کووید ۱۹ بهبود یافته اند و حداقل یک دوز واکسن تایید شده دریافت کرده اند، نیازی به ارائه دلیلی برای سفر خود نخواهند داشت.


بیشتر بخوانید:

5 1 رای
نمره دهی به مطلب
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده تمام نظرات

محتوای تولید شده در این رسانه محافظت می‌شود.