قرنطینه و مقررات منع رفت و آمد در تایلند تمدید شد

به اشتراک بگذارید:

دولت از سه شنبه، ۳ آگوست، قرنطینه و مقررات منع رفت و آمد را برای دو هفته دیگر تمدید کرد و ۱۶ استان دیگر را به لیست مناطق تیره قرمز، مناطقی که از همه گیر شدن کووید ۱۹ بیشترین آسیب را دیده اند، اضافه کرد.

آپیسامای سریرانگسون، دستیار سخنگوی ستاد مدیریت وضعیت کووید ۱۹، روز یکشنبه گفت طرح منع تردد شبانه از ساعت ۹ شب تا ۴ صبح و سایر اقدامات سختگیرانه از فردا در بانکوک و ۲۸ استان دیگر اعمال می شود.

این ستاد وضعیت همه‌گیری را در تاریخ ۱۸ آگوست بررسی کرده و تمدید محدودیت‌ها در صورت عدم بهبود شرایط تا پایان این ماه را ادامه خواهد داد. دکتر آپیسامای گفت، ستاد مدیریت وضعیت کووید ۱۹ همچنین تصمیم گرفته است محدودیت های رستوران ها در مراکز خرید در مناطق قرمز تیره را کاهش دهد و به آنها اجازه دهد تا از طریق اینترنت و بصورت بیرون بر به فعالیت خود ادامه دهند.

ستاد مدیریت وضعیت کووید ۱۹ دیروز ۱۶ استان دیگر را به فهرست مناطق قرمز تیره اضافه کرد – آنگ تونگ، ناکون نایوک، ناکون راچاسیما، کانچانابوری، لوپ بوری، پتچابون، پتچابوری، پراچاپ کیری کان، پراچین بوری، راچابوری، رایونگ، ساموت سونکرام، سارابوری، سینگ بوری، سوپان بوری و تاک.

تایلند طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۷/۹۷۰ مورد جدید و ۱۷۸ مورد مرگ و میر ناشی از کرونا ثبت کرده است.


بیشتر بخوانید:

0 0 رای ها
نمره دهی به مطلب
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده تمام نظرات

محتوای تولید شده در این رسانه محافظت می‌شود.