رزمی کار مطرح ایرانی مقیم تایلند به مصاف رقیب سرسخت خود خواهد رفت

به اشتراک بگذارید:

بنا به اعلام سازمان بوکس برناکل، رضا گودری رزمی کار مطرح ایرانی مقیم تایلند بزودی در یکی از دو رویداد اصلی این سازمان مبارزه خواهد کرد. در این دوره از مسابقات که روز ۱۸ دسامبر به میزبانی هتل رویال کلیف شهر ساحلی پاتایا انجام می شود، گودری در دسته وزنی نیمه سنگین و در مبارزه اصلی این رویداد به مصاف سیریمونکول لامتوان رقیب سرسخت تایلندی خود خواهد رفت.

رضا گودری رزمی‌کار ایرانی ساکن تایلند است. او در رشته‌های کاراته، موای‌تای و جوجیتسو برزیلی و دارای آمار ۲۹۹ مبارزه حرفه‌ای است. وی مبارز ترکیبی دسته‌های نیمه‌سنگین و میان وزن ونوم که بیشتر در نشریات برجسته خارجی به عنوان تنها ایرانی عنوان‌دار در کاراته، موای‌تای و جوجیتسو نامبرده شده‌ است.

این مسابقه در حالی انجام می شود که در کارنامه رقیب تایلندی، ۶ عنوان قهرمانی شورای جهانی بوکس حرفه ای ، ۳ عنوان قهرمانی اتحادیه جهانی بوکس  و ۷ عنوان قهرمانی شورای بوکس آسیا به چشم می خورد‌.

مارک ابوت، آنالیزور سازمان بوکس برناکل  پیش بینی کرده که این رقابت به دلیل سبک متفاوت هر دو مبارز، قطعا از جذابیت و حساسیت زیادی  برخوردار خواهد بود.

گودری در مورد این مسابقه اظهار داشت: پس از گذشت حدود ۱۴ ماه در استایلی متفاوت و حرفه ای بدون دستکش  به روی رینگ بوکس می روم. در این مدت مشغول تمرینات موی تای و جوجیتسو بودم؛ اما از دو هفته پیش که این مبارزه تایید شد، تمام تمرکز خود را روی بوکس گذاشتم.

وی افزود: در حال حاضر زیر نظر مهدی زاتوت و جرج بشفرد دو تن از مربیان باسابقه رشته بوکس به صورت اختصاصی تمرین کرده و به دنبال کسب بهترین نتیجه مطلوب در این مبارزه هستم.

گودری سپس با اشاره به سوابق قهرمانی بوکسور تایلندی، عنوان کرد: سیریمونکگول جزو نفرات شماره یک بوکس جهان و تایلند به شمار می رود. ۹۷ برد با ۶۲ ناک اوت و تنها ۵ باخت را در کارنامه خود دارد. علاوه بر این، وی در ۸ وزن مختلف مبارزه کرده و در ۵ وزن به دفعات عنوان قهرمانی جهان را کسب کرده است.

او در پایان تاکید کرد: این مبارزه با وجود حساسیت و سنگینی زیاد، یک شانس بزرگ نیز محسوب می شود.  سازمان برناکل و تیم هماهنگ کننده ” کمپ معتبر “ونوم” به من اعتماد کردند و باید پاسخ این اعتماد را به شایستگی بدهم. انشالله با تمام توان روی رینگ ظاهر می شوم و برای شادی دل هم وطنانم، با توکل به خدا از این میدان نیز پیروز بیرون خواهم آمد.

منبع خبر: ایلنا


بیشتر بخوانید:

5 1 رای
نمره دهی به مطلب
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده تمام نظرات

محتوای تولید شده در این رسانه محافظت می‌شود.